Pomoc mikroazylu Vita Canem o.s. pro opuštěné, nechtěné a týrané psy v Brodcích.

Kvůli tíživé situaci v mikroazylu jsme se rozhodli zřídit nadační fond a pomoci mikroazylu jednak se zajištěním krmiva a financí na veterinární péči, tak i pomoci se stavbou kotců a výběhu pro psy.

Prvním krokem je prodej nástěnných hodin s motivy psů. Veškerý výtěžek z prodeje bude poukázán neziskové organizaci Vita Canem o.s.

Hodiny byly vytvořeny v součinnosti se studiem Berserker Art. www.berserker-art.webnode.cz

Hodiny jsou vyráběny ve třech variantách :

  1. černý, plastový rámeček, průměr 25 cm
  2. chromový rám, průměr 32 cm
  3. černý kovový rám, průměr 38

Hodiny je možné také vyrobit s fotografií vašeho pejska nebo jiného zvířecího kamaráda. Stačí spolu s objednávkou zaslat fotografii na e-mail vita.canem@seznam.cz. Cena se neliší od již vyrobených hodin.

Nástěnné hodiny jsou ve 3 provedeních.

Cena:        I.   300,-Kč                     II.   700,-Kč                 III.     700,-Kč

Objednávejte prostřednictvím e-mailu: vita.canem@seznam.cz, zavoláním nebo SMS
na tel. 604 607 879  p.Bracková

Do objednávky uvedte:
- typ hodin, počet kusů hodin
- jméno, příjmení a adresu doručení
- způsob platby - dobírka
- telefon, e-mail

Cena poštovného: dle sazebníku České pošty

Za pejsky z mikroazylu Vita Canem o.s. pro opuštěné, nechtěné a týrané psy v Brodcích velmi děkujeme. Poděkování patří i všem zúčastněným a studiu Berserker Art, které, pomohlo svou ochotou připojit se k realizaci dobré věci a všem,kteří nám pomohli s  realizací tohoto projektu.

Druhým krokem, na kterém momentálně ještě pracujeme je zřízení veřejné sbírky pro mikroazyl Vita Canem.o.s. v Brodcích. Aktuality sledujte na našich stránkách.

 

POMOC MIKROAZYLU

Za největší pomoc pro opuštěné psy v útulcích a azylech, považujeme poskytnutí nového domova.  Pomáhat ale můžete i jinak. Naše občanské sdružení stejně jako většina podobně zaměřených organizací, není dotovaná státem, ani nad ní nedrží ruku žádný velký sponzor. Veškerý provoz hradíme z darů milovníků zvířat a sami pracujeme bez nároků na odměnu. Každá pomoc finanční, materiální, či dobrovolná výpomoc je vítána.

 V současné době budujeme několik kotců, pro psy, kteří by mohli mezi ostatními vyvolávat konflikty a zbytečně ublížit sobě, nebo ostatním. Moc by nám pomohlo, kdyby se našel někdo, kdo by nám daroval, zbytek tvárnic, kari sítě (armovací pletivo), nebo pevné plotové pletivo, prkna, plechy. Máte-li doma nějaký přebytečný materiál ze stavby, darujte nám ho, prosím. Moc nám tím pomúžete.